Lõplikud keemia tulemused


Vastavalt AEF internetivõistluse statuudile saavad auhindu 20 parimat igast ainest. Auhindade saajad on eraldatud tabelis sinise joonega.

Info võistluse lõpuaktuse kohta


Nimi Kool I II III IV V Kokku
Jaan Õun Kuressaare Gümnaasium 97% 96% 100% 100% 79% 94,4%
Mihkel Kree Lähte Ühisgümnaasium 96% 92% 100% 99% 84% 94,2%
Elona Metsalu Kuressaare Gümnaasium 91% 97% 97,5% 99% 80% 92,9%
Kristi Lõbu Avinurme Keskkool 94% 86% 95% 100% 84% 91,8%
Ago-Erik Riet Tallinna Kuristiku Gümnaasium 98% 68% 100% 100% 78% 88,8%
Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümnaasium 76% 91% 97,5% 98% 81% 88,7%
Roman Urban Narva Kesklinna Gümnaasium 90% 77% 97,5% 100% 79% 88,7%
Kristel Väli Avinurme Keskkool 88% 74% 92,5% 99% 84% 87,5%
Merili Mänd Mustvee 1. Keskkool 63% 87% 97,5% 99% 81% 85,5%
Martin Pentson Suure-Jaani Gümnaasium 93% 76% 77,5% 100% 79% 85,1%
Aune Aunapuu Luunja Keskkool 66% 84% 97,5% 94% 83% 84,9%
Kaupo Voormansik Suure-Jaani Gümnaasium 91% 66% 77,5% 100% 79% 82,7%
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümnaasium 84% 91% 97,5% 32% 94% 79,7%
Jevgenia Pugatšjova Narva Pähklimäe Gümnaasium 96% 89% 97,5% 100% 0% 76,5%
Roman Lilleorg Narva Pähklimäe Gümnaasium 94% 82% 92,5% 98% 0% 73,3%
Noeela Kulm Mustvee 1. Keskkool 100% 0% 95% 99% 66% 72,0%
Tatjana Bogdanova Narva Pähklimäe Gümnaasium 97% 96% 87,5% 32% 0% 62,5%
Kaupo Iher Viira Põhikool 0% 0% 92% 98% 85% 55,0%
Liisi Saar Kuressaare Gümnaasium 0% 0% 100% 91% 83% 54,8%
Martin Kliimant Mustvee 1. Keskkool 0% 0% 72,5% 98% 81% 50,3%


Nimi Kool I II III IV V Kokku
Margit Kull Saaremaa Ühisgümnaasium 86% 72% 0% 0% 70% 45,6%
Vassili Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 71% 60% 42,5% 46% 0% 43,9%
Liisi Soomann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 73% 52% 0% 48% 28% 40,2%
Aleksei Beljakov Narva Pähklimäe Gümnaasium 44% 40% 55% 56% 0% 39,0%
Villem Nigu Tartu Forseliuse Gümnaasium 96% 77% 0% 0% 0% 34,6%
Mihhail Krištal Narva Pähklimäe Gümnaasium 67% 68% 0% 0% 0% 27,0%
Lavrenti Tšudakov Narva Pähklimäe Gümnaasium 82% 50% 0% 0% 0% 26,4%
Marje Prank Miina Härma Gümnaasium 98% 0% 0% 0% 0% 19,6%
Margus Putku Kuressaare Gümnaasium 91% 0% 0% 0% 0% 18,2%
Meelis Tõnuri Rakvere Reaalgümnaasium 87% 0% 0% 0% 0% 17,4%
Anneli Kurve Rakvere Reaalgümnaasium 79% 0% 0% 0% 0% 15,8%
Raul Janno Kuressaare Gümnaasium 78% 0% 0% 0% 0% 15,6%
Aleksandr Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 0% 0% 77,5% 0% 0% 15,5%
Merit Kõiv Karksi-Nuia Gümnaasium 0% 0% 67,5% 0% 0% 13,5%
Merit Timmas Karksi-Nuia Gümnaasium 0% 0% 67,5% 0% 0% 13,5%
Kairit Pohla Tartu Kivilinna Gümnaasium 67% 0% 0% 0% 0% 13,4%
Erik Valdmaa Põlva Ühisgümnaasium 0% 65% 0% 0% 0% 13,0%
Viljar Palmre Põlva Ühisgümnaasium 0% 65% 0% 0% 0% 13,0%
Liisi Surva Rapla Vesiroosi Gümnaasium 0% 0% 62,5% 0% 0% 12,5%
Hannes Kelt Saaremaa Ühisgümnaasium 56% 0% 0% 0% 0% 11,2%
Kaidi Mäe Kihelkonna Põhikool 0% 0% 35% 0% 0% 7,0%


Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 19.04.1999. a.