Lõplikute tulemuste koondtabel


Vastavalt AEF internetivõistluse statuudile saavad auhindu 10 parimat nelja aine koondarvestuses. Auhindade saajad on eraldatud tabelis sinise joonega.

Info võistluse lõpuaktuse kohta


Nimi Kool

M

K

F

I

Kokku

Ago-Erik Riet Tallinna Kuristiku Gümnaasium

93%

88,8%

60,6%

27%

67,4%

Kaupo Voormansik Suure-Jaani Gümnaasium

79%

82,7%

82,2%

8%

63,0%

Mihkel Kree Lähte Ühisgümnaasium

85%

94,2%

51,6%

0%

57,7%

Kristi Lõbu Avinurme Keskkool

72%

91,8%

38,0%

0%

50,5%

Liisi Soomann Kilingi-Nõmme Gümnaasium

79%

40,2%

33,0%

39%

47,8%

Kaupo Iher Viira Põhikool

81%

55,0%

52,6%

0%

47,2%

Jaan Õun Kuressaare Gümnaasium

87%

94,4%

0%

0%

45,4%

Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümnaasium

50%

88,7%

0%

0%

34,7%

Liisi Saar Kuressaare Gümnaasium

75%

54,8%

0%

0%

32,5%

Peeter Piksarv Tallinna Pelgulinna Gümnaasium

69%

0%

42,6%

0%

27,9%


Nimi Kool

M

K

F

I

Kokku

Elona Metsalu Kuressaare Gümnaasium

0%

92,9%

0%

0%

23,2%

Triin Randver C. R. Jakobsoni Gümnaasium

89%

0%

0%

0%

22,3%

Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

79,7%

8,0%

0%

21,9%

Kristel Väli Avinurme Keskkool

0%

87,5%

0%

0%

21,9%

Merili Mänd Mustvee 1. Keskkool

0%

85,5%

0%

0%

21,4%

Martin Pentson Suure-Jaani Gümnaasium

0%

85,1%

0%

0%

21,3%

Aune Aunapuu Luunja Keskkool

0%

84,9%

0%

0%

21,2%

Anna-Liisa Laiapea Lähte Ühisgümnaasium

81%

0%

0%

0%

20,3%

Ülo Parri Mustla Keskkool

81%

0%

0%

0%

20,3%

Jevgenia Pugatšjova Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

76,5%

0%

0%

19,1%

Liina Käiro Lähte Ühisgümnaasium

74%

0%

0%

0%

18,5%

Roman Lilleorg Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

73,3%

0%

0%

18,3%

Roman Urban Narva Kesklinna Gümnaasium

0%

72,9%

0%

0%

18,2%

Noeela Kulm Mustvee 1. Keskkool

0%

72,0%

0%

0%

18,0%

Perit Post Põlva Ühisgümnaasium

71%

0%

0%

0%

17,8%

Tatjana Bogdanova Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

62,5%

0%

0%

15,6%

Kaidi Mäe Kihelkonna Põhikool

55%

0%

0%

0%

13,8%

Krista Veevo Karksi-Nuia Gümnaasium

51%

0%

0%

0%

12,8%

Merit Kõiv Karksi-Nuia Gümnaasium

51%

0%

0%

0%

12,8%

Martin Kliimant Mustvee 1. Keskkool

0%

50,3%

0%

0%

12,6%

Aleksandr Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

0%

49,5%

0%

12,4%

Imre Rammul Lähte Ühisgümnaasium

49%

0%

0%

0%

12,3%

Rauno Ots Rakvere Gümnaasium

0%

0%

0%

45%

11,3%

Madis Kalme Tallinna 21. Keskkool

43%

0%

0%

0%

10,8%

Aleksei Beljakov Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

0%

40,0%

0%

10,0%

Lennart Kitt Tallinna Reaalkool

0%

0%

38,4%

0%

9,6%

Vjat?eslav Malejev Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

0%

37,0%

0%

9,3%

Sergei Lakissov Narva Humanitaargümnaasium

0%

0%

34,6%

0%

8,7%

Miia Rõõm Tallinna Reaalkool

0%

0%

29,0%

0%

7,3%

Lavrenti T?udakov Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

0%

27,2%

0%

6,8%

Teet Kaur Viljandi Valuoja Põhikool

0%

0%

27,0%

0%

6,8%

Hannes Kelt Saaremaa Ühisgümnaasium

0%

0%

23,6%

0%

5,9%

Filip Keks Tallinna Lasnamäe Gümnaasium

0%

0%

0%

21%

5,3%

Vassili Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium

0%

0%

13,0%

0%

3,3%

Marje Prank Miina Härma Gümnaasium

0%

0%

12,0%

0%

3,0%

Linnar Simmo Tartu Veeriku Põhikool

0%

0%

6,6%

0%

1,7%


Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 19.05.1999. a.