Lõplikud matemaatika tulemused


Vastavalt AEF internetivõistluse statuudile saavad auhindu 20 parimat igast ainest. Auhindade saajad on eraldatud tabelis sinise joonega.

Info võistluse lõpuaktuse kohta


Nimi Kool I II III IV V Kokku
Ago-Erik Riet Tallinna Kuristiku Gümnaasium 100% 90% 75% 100% 100% 93%
Triin Randver C. R. Jakobsoni Gümnaasium 100% 95% 75% 90% 85% 89%
Jaan Õun Kuressaare Gümnaasium 95% 75% 85% 90% 90% 87%
Mihkel Kree Lähte Ühisgümnaasium 85% 70% 95% 85% 90% 85%
Kaupo Iher Viira Põhikool 85% 75% 60% 95% 90% 81%
Ülo Parri Mustla Keskkool 100% 55% 85% 100% 65% 81%
Anna-Liisa Laiapea Lähte Ühisgümnaasium 100% 80% 85% 95% 45% 81%
Kaupo Voormansik Suure-Jaani Gümnaasium 65% 65% 75% 95% 95% 79%
Liisi Soomann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 80% 75% 85% 80% 75% 79%
Liisi Saar Kuressaare Gümnaasium 85% 75% 50% 85% 80% 75%
Liina Käiro Lähte Ühisgümnaasium 90% 85% 80% 65% 50% 74%
Kristi Lõbu Avinurme Keskkool 85% 75% 50% 90% 60% 72%
Perit Post Põlva Ühisgümnaasium 35% 60% 80% 85% 95% 71%
Peeter Piksarv Pelgulinna Gümnaasium 80% 70% 65% 75% 55% 69%
Kaidi Mäe Kihelkonna Põhikool 100% 65% 35% 75% 0% 55%
Krista Veevo Karksi-Nuia Gümnaasium 0% 75% 40% 75% 65% 51%
Merit Kõiv Karksi-Nuia Gümnaasium 0% 75% 50% 70% 60% 51%
Anton Stalnuhhin Narva Pähklimäe Gümnaasium 0% 0% 75% 95% 80% 50%
Imre Rammul Lähte Ühisgümnaasium 0% 80% 55% 60% 50% 49%
Madis Kalme Tallinna 21. Keskkool 80% 75% 60% 0% 0% 43%


Nimi Kool I II III IV V Kokku
Vassili Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 80% 10% 0% 40% 40% 34%
Merit Timmas Karksi-Nuia Gümnaasium 0% 0% 45% 50% 65% 32%
Madli Haldre Miina Härma Gümnaasium 90% 70% 0% 0% 0% 32%
Roman Lilleorg Narva Pähklimäe Gümnaasium 45% 55% 60% 0% 0% 32%
Teet Kaur Viljandi Valuoja Põhikool 80% 0% 75% 0% 0% 31%
Kärt Tomberg Miina Härma Gümnaasium 85% 70% 0% 0% 0% 31%
Erik Valdmaa Põlva Ühisgümnaasium 0% 40% 0% 50% 55% 29%
Viljar Palmre Põlva Ühisgümnaasium 0% 25% 0% 65% 50% 28%
Ave Lepik Ülenurme Gümnaasium 75% 65% 0% 0% 0% 28%
Pavel Maltsev Tapa Vene Gümnaasium 60% 25% 55% 0% 0% 28%
Jevgenia Pugatšjova Narva Pähklimäe Gümnaasium 65% 75% 0% 0% 0% 28%
Aleksei Beljakov Narva Pähklimäe Gümnaasium 25% 45% 25% 25% 0% 24%
Mihhail Krištal Narva Pähklimäe Gümnaasium 65% 45% 0% 0% 0% 22%
Eiko Kivisik Pärnu ? 100% 0% 0% 0% 0% 20%
Triin Teesalu Karksi-Nuia 0% 0% 20% 70% 0% 18%
Pille Kallas Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 75% 0% 0% 0% 0% 15%
Kristjan Männik Loo Keskkool 75% 0% 0% 0% 0% 15%
Kersti Nagel Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 75% 0% 0% 0% 0% 15%
Kairit Pohla Tartu Kivilinna Gümnaasium 75% 0% 0% 0% 0% 15%
Jevgenia Tamjar Narva Pähklimäe Gümnaasium 0% 0% 0% 75% 0% 15%
Martin Teder Otepää Gümnaasium 75% 0% 0% 0% 0% 15%
Reeli Hansen Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 70% 0% 0% 0% 0% 14%
Marje Prank Miina Härma Gümnaasium 70% 0% 0% 0% 0% 14%
Roman Kostrõkin Tapa Vene Gümnaasium 0% 0% 65% 0% 0% 13%
Sergei Kirv Tapa Vene Gümnaasium 0% 0% 60% 0% 0% 12%
Aleksandr Solovjov Tartu ? 60% 0% 0% 0% 0% 12%
Natalja Sorokina Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 60% 0% 0% 0% 0% 12%
Kaupo Karja C. R. Jakobsoni Gümnaasium 55% 0% 0% 0% 0% 11%
Alo Lõoke Jõgeva Gümnaasium 15% 25% 15% 0% 0% 11%
Tarmo Sari Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 55% 0% 0% 0% 0% 11%
Andre Ojasild Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 35% 0% 0% 0% 0% 7%
Aleksandr Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 0% 0% 30% 0% 0% 6%
Ott Raidla Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 20% 0% 0% 0% 0% 4%
Kaisa Hiire Antsla Keskkool 15% 0% 0% 0% 0% 3%


Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 17.05.1999. a.