Eesti koolinoorte 48. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsus:


 1.Informaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemuste põhjal otsustas olümpiaadikomisjon kutsuda 31.03.01. - 01.04.01. a. Tartsus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

vanemas vanuserühmas (11.-12. klass)

NimiKoolKlass
Kristo TammeojaKiviõli 1. Keskkool12
Artjom KoroljovNarva 6. Keskkool12
Artjom BrehhunovNarva Pähklimäe Gümnaasium12
Andres LuukNõo Reaalgümnaasium11
Indrek LuukNõo Reaalgümnaasium11
Tarmo HaudNõo Reaalgümnaasium12
Reimo LuikNõo Reaalgümnaasium12
Andri ReinusPõltsamaa Ühisgümnaasium12
Dan BogdanovPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium12
Ruslan GorjatševSillamäe Vanalinna kool12
Vjatšeslav RosinSillamäe Vanalinna kool12
Ago LubergTallinna Gustav Adolfi Gümnaasium12
Ivor LõõbasTallinna Gustav Adolfi Gümnaasium12
Mihhail AizatullinTallinna Humanitaargümnaasium12
Jevgeni KabanovTallinna Humanitaargümnaasium12
Konstantin TretjakovTallinna Humanitaargümnaasium12
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledž11
Sander AdamsonTallinna Inglise Kolledž12
Lauri NõmmeTallinna Reaalkool11
Jaanus SeppTallinna Reaalkool11
Sergei LedvanovTallinna Tõnismäe Reaalkool11
Aleksandr GrebennikTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Anton KeksTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Anti SullinTallinna Õismäe Humanitaargümnaasium11
Taimo PeeloTartu Hugo Treffneri Gümnaasium11
Siim KarusTartu Hugo Treffneri Gümnaasium11
Janek PressTartu Hugo Treffneri Gümnaasium12
Martin LaakTartu Kivilinna Gümnaasium11
Leopold PartsTartu Miina Härma GümnaasiumVil
Martin PettaiViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Mihkel RähnViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Endel SooloViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium12
Alar AinlaViljandi Paalalinna Gümnaasium12

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

NimiKoolKlass
Aleksandr NikiforovAhtme Gümnaasium7
Alim BaAhtme Gümnaasium9
Juri SulinAhtme Gümnaasium9
Dmitri ŽukovAhtme Gümnaasium9
Juri KrainjukovKohtla-Järve Tammiku Gümnaasium10
Vaiko KarusionNõo Reaalgümnaasium10
Imre LorviNõo Reaalgümnaasium10
Mart RaudseppNõo Reaalgümnaasium10
Kalle LastPaide Gümnaasium10
Avo MuromägiPärnu Koidula Gümnaasium10
Rauno OtsRakvere Gümnaasium10
Juri MatvejevTallinna Lasnamäe Gümnaasium9
Anton VedešinTallinna Mustamäe Reaalgümnaasium10
Filipp KeksTallinna Tõnismäe Reaalkool10
Mihkel KreeTartu Hugo Treffneri Gümnaasium10
Henri JänesTartu Kivilinna Gümnaasium10
Viljar RoosimaaTartu Kivilinna Gümnaasium10

 2.Olümpiaadikomisjon otsustas täiendavalt kutsuda informaatikaolümpiaadi lõppvoorule lahtise võistluse (4. november 2000 a.) tulemuste põhjal järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

vanemas vanuserühmas (11.-12. klass)

NimiKoolKlass
Dmitri SeljodkinTartu Annelinna Gümnaasium12
Marko AlasTallinna Reaalkool11
Imre PühvelNõo Reaalgümnaasium12
Daniel TravinTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Joonatan TorgaSaaremaa Ühisgümnaasium11
Ekke VasliTallinna Reaalkool11
Konstantin FleidervišTallinna 53. Keskkool11
Leino ValdveeNõo Reaalgümnaasium12

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

NimiKoolKlass
Svjatoslav AgejenkoNarva Õhtukeskkool10
Toomas RömerTallinna Inglise Kolledž10
Valeri SokolovTallinna Mustamäe Üldhariduskool10
Kaido KaldaViljandi Maagümnaasium10

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda hiljemalt 29. märtsiks k.a. teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kas vajate majutust.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581