Informaatikaolümpiaadi piirkondlikule voorule (17.02.01) kutsutud


48. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsusega on informaatikaolümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal 17.02.01. toimuvale piirkondlikule voorule kutsutud järgmised õpilased:

NimiKoolKlass
Aleksandr NikiforovAhtme Gümnaasium7
Alim BaAhtme Gümnaasium9
Juri SulinAhtme Gümnaasium9
Dmitri ŽukovAhtme Gümnaasium9
Oleg PotterAhtme Gümnaasium9
Boriss JakimenkoAhtme Gümnaasiu11
Jevgeni ParvAhtme Gümnaasium12
Kirill VassiljevAhtme Gümnaasium12
Nikolai MuhhinAhtme Gümnaasium12
Peeter MikiverKeila Gümnaasium9
Kristo TammeojaKiviõli 1. Keskkool12
Georgi PosashkovKohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium12
Aleksei KuznetsKohtla-Järve Slaavi Gümnaasium12
Juri KrainjukovKohtla-Järve Tammiku Gümnaasium10
Gunar KononovKohtla-Järve Tammiku Gümnaasium11
Uljana GritsakKohtla-Järve Tammiku Gümnaasium11
Artjom KoroljovNarva 6. Keskkool12
Artjom BrehhunovNarva Pähklimäe Gümnaasium
Svjatoslav AgejenkoNarva Õhtukeskkool10
Mart RaudseppNõo Reaalgümnaasium10
Vaiko KarusionNõo Reaalgümnaasium10
Imre LorviNõo Reaalgümnaasium10
Andrus MikkusNõo Reaalgümnaasium10
Andres LuukNõo Reaalgümnaasium11
Indrek LuukNõo Reaalgümnaasium11
Siim TalvikNõo Reaalgümnaasium11
Madis ReinumägiNõo Reaalgümnaasium11
Imre PühvelNõo Reaalgümnaasium12
Tarmo HaudNõo Reaalgümnaasium12
Reimo LuikNõo Reaalgümnaasium12
Kadri RaudseppNõo Reaalgümnaasium12
Leino ValdveeNõo Reaalgümnaasium12
Kalle LastPaide Gümnaasium10
Tarvet KullmannPaide Gümnaasium11
Andri ReinusPõltsamaa Ühisgümnaasium12
Siim KaskpeitPõlva Ühisgümnaasium11
Avo MuromägiPärnu Koidula Gümnaasium10
Alar KvellPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium9
Martin KappPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium11
Dan BogdanovPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium12
Mark KuslapuuRakvere Gümnaasium10
Rauno OtsRakvere Gümnaasium10
Joonatan TorgaSaaremaa Ühisgümnaasium11
Ruslan GorjatševSillamäe Vanalinna kool12
Vjatšeslav RosinSillamäe Vanalinna kool12
Ivor LõõbasTallinna Gustav Adolfi Gümnaasium12
Ago LubergTallinna Gustav Adolfi Gümnaasium12
Konstantin TretjakovTallinna Humanitaargümnaasium12
Mihhail AizatullinTallinna Humanitaargümnaasium12
Toomas RömerTallinna Inglise Kolledž10
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledž11
Sander AdamsonTallinna Inglise Kolledž12
Juri BeljakovTallinna Lasnamäe Gümnaasium9
Dmitri LomovskiTallinna Lasnamäe Gümnaasium9
Juri MatvejevTallinna Lasnamäe Gümnaasium9
Valentin SuhnjovTallinna Mustamäe Reaalgümnaasium12
Lauri NõmmeTallinna Reaalkool11
Marko AlasTallinna Reaalkool11
Jaanus SeppTallinna Reaalkool11
Ekke VasliTallinna Reaalkool11
Allan PuuseppTallinna Reaalkool11
Filipp KeksTallinna Tõnismäe Reaalkool10
Sergei LedvanovTallinna Tõnismäe Reaalkool11
Anton KeksTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Aleksandr GrebennikTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Daniel TravinTallinna Tõnismäe Reaalkool12
Anti SullinTallinna Õismäe Humanitaargümnaasium11
Dmitri SeljodkinTartu Annelinna Gümnaasium12
Andrei MäusTartu Annelinna Gümnaasium12
Mihkel KreeTartu Hugo Treffneri Gümnaasium10
Kristjan PeilTartu Hugo Treffneri Gümnaasium10
Taimo PeeloTartu Hugo Treffneri Gümnaasium11
Siim KarusTartu Hugo Treffneri Gümnaasium11
Toomas LaasikTartu Hugo Treffneri Gümnaasium11
Janek PressTartu Hugo Treffneri Gümnaasium12
Steven JentsonTartu Hugo Treffneri Gümnaasium12
Henri JänesTartu Kivilinna Gümnaasium10
Martin LaakTartu Kivilinna Gümnaasium11
Viljar RoosimaaTartu Kivilinna Gümnaasium10
Leopold PartsTartu Miina Härma GümnaasiumVil
Margus MahlerTüri Gümnaasium9
Ilja ŽukovskiValga Vene Gümnaasium10
Daniil JerjominValga Vene Gümnaasium10
Denis SotvorjonõiValga Vene Gümnaasium10
Roman KovaltšukValga Vene Gümnaasium11
Roman KorotõtšValga Vene Gümnaasium12
Martin PettaiViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Mihkel RähnViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Deivid PugalViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Kristjan RobamViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Priit TammeViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium11
Endel SooloViljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium12
Steve PerksonViljandi Paalalinna Gümnaasium11
Alar AinlaViljandi Paalalinna Gümnaasium12
Mait PeekmaÕismäe Humanitaargümnaasium11
Siim MillerÕismäe Humanitaargümnaasium11

Piirkondlikul voorul saab osaleda järgmistes kohtades: Tallinnas (Narva mnt. 25 ruum nr. 419; TPedÜ informaatika õppetool), Viljandi Maagümnaasiumis (Uueveski 1), Kohtla- Järvel Ahtme Gümnaasiumis (Altserva 6), Pärnu Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21), Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12), Narvas Pähklimäe Gümnaasiumis (Pähklimäe 3), Nõo Reaalgümnaasiumis (Hariduse 3), Saaremaa Ühisgümnaasiumis. Võistluspaikadesse kogunemine kell 10.00 kui kohapeal ei ole kokku lepitud teisiti.

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kus võistelda.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581