Eesti koolinoorte 49. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsus:


 1.Informaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemuste põhjal otsustas olümpiaadikomisjon kutsuda 09.03.02. - 10.03.02. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

NimiKoolKlass
Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium 8
Dmitri Žukov Ahtme Gümnaasium 10
Juri Sulin Ahtme Gümnaasium 10
Alar Kvell Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10
Juri Matvejev Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 10
Marius Andra Tallinna Reaalkool 9
Lauri Kirikal Tallinna Reaalkool 10

vanemas vanuserühmas (11.-12. klass)

NimiKoolKlass
Boris Jakimenko Ahtme Gümnaasium 12
Juri Krainjukov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11
Andres Luuk Nõo Reaalgümnaasium 12
Indrek Luuk Nõo Reaalgümnaasium 12
Mart Raudsepp Nõo Reaalgümnaasium 11
Vaiko Karusion Nõo Reaalgümnaasium 11
Madis Reinumägi Nõo Reaalgümnaasium 12
Kaspar Soer Nõo Reaalgümnaasium 12
Kurmo Roosimäe Nõo Reaalgümnaasium 12
Kalle Last Paide Gümnaasium 11
Siim Kaskpeit Põlva Ühisgümnaasium 12
Avo Muromägi Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Joonatan Torga Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Konstantin Fleiderviš Tallinna 53. Keskkool 12
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledž 12
Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool 12
Lauri Nõmme Tallinna Reaalkool 12
Marko Alas Tallinna Reaalkool 12
Jaen Saul Tallinna Reaalkool 11
Jürgen Jänes Tallinna Saksa Gümnaasium 11
Filipp Keks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Martin Laak Tartu Herbert Masingu Gümnaasium 11
Mihkel Kree Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Henri Lakk Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Taimo Peelo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Jaanus Uri Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
Martin Paljak Tartu Täiskasvanute Gümnaasium  
Svjatoslav Agejenko Tartu Tööstuskool I-01
Deivid Pugal Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
Martin Pettai Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
Mihkel Rähn Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 12
Steve Perkson Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12

 2.Olümpiaadikomisjon otsustas täiendavalt kutsuda informaatikaolümpiaadi lõppvoorule lahtise võistluse (20.10.2001) tulemuste põhjal järgmised õpilased:

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

NimiKoolKlass
Gleb Stsenov Narva Pähklimäe Gümnaasium9
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 9
Erik Allik Tallinna Reaalkool 10

vanemas vanuserühmas (11.-12. klass)

NimiKoolKlass
Aleksei Lissitsin Ahtme Gümnaasium 11
Pavel Vohmjanin Jõhvi Vene Gümnaasium 12
Imre Lorvi Nõo Reaalgümnaasium 11
Mart Raudsepp Nõo Reaalgümnaasium 11
Aadam Kaivo Nõo Reaalgümnaasium 11
Ago - Erik Riet Tallinna Inglise Kolledž 11
Siim Karus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Kristjan Randma Tallinna Inglise Kolledž12
Anti Sullin Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium12

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda hiljemalt 7. märtsiks k.a. teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kas vajate majutust.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581