Informaatikaolümpiaadi piirkonnavoorule (02.02.02) kutsutud


49. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsusega on informaatikaolümpiaadi koolivooru ja 20.10.01 toimunud lahtise võistluse tulemuste põhjal 02.02.02. toimuvale piirkonnavoorule kutsutud järgmised õpilased:

NimiKoolKlass
Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium 8
Aleksei Lissitsin Ahtme Gümnaasium 11
Alim Ba Ahtme Gümnaasium 10
Boris Jakimenko Ahtme Gümnaasium 12
Dmitri Žukov Ahtme Gümnaasium 10
Juri Sulin Ahtme Gümnaasium 10
Kirill Garbar Ahtme Gümnaasium 10
Pavel Vohmjanin Jõhvi Vene Gümnaasium 12
Gunar Kononov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Juri Krainjukov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11
Vladislav Kaljužnõi Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 10
Aleksei Bumagin Narva Humanitaargümnaasium 10
Gleb Stsenov Narva Pähklimäe Gümnaasium9
Vassili Jakovlev Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Andres Luuk Nõo Reaalgümnaasium 12
Imre Lorvi Nõo Reaalgümnaasium 11
Indrek Luuk Nõo Reaalgümnaasium 12
Kaivo Aadam Nõo Reaalgümnaasium 11
Kaspar Soer Nõo Reaalgümnaasium 12
Kurmo Roosimäe Nõo Reaalgümnaasium 12
Madis Reinumägi Nõo Reaalgümnaasium 12
Mart Raudsepp Nõo Reaalgümnaasium 11
Marten Meikop Nõo Reaalgümnaasium 12
Vaiko Karusion Nõo Reaalgümnaasium 11
Kalle Last Paide Gümnaasium 11
Siim Kaskpeit Põlva Ühisgümnaasium 12
Avo Muromägi Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Alar Kvell Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10
Martin Kapp Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12
Rauno Ots Rakvere Gümnaasium 11
Taavi Repan Rõngu Keskkool 5
Joonatan Torga Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Konstantin Fleiderviš Tallinna 53. Keskkool 12
Ago - Erik Riet Tallinna Inglise Kolledž 11
Hendrik Nigul Tallinna Inglise Kolledž 12
Kristjan Randma Tallinna Inglise Kolledž 12
Raul Kalvo Tallinna J. Westholmi Gümnaasium 12
Dmitri Lomovski Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 10
Juri Matvejev Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 10
Allan Puusepp Tallinna Reaalkool 12
Erik Allik Tallinna Reaalkool 10
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 9
Jaanus Sepp Tallinna Reaalkool 12
Jaen Saul Tallinna Reaalkool 11
Lauri Kirikal Tallinna Reaalkool 10
Lauri Nõmme Tallinna Reaalkool 12
Marius Andra Tallinna Reaalkool 9
Marko Alas Tallinna Reaalkool 12
Jürgen Jänes Tallinna Saksa Gümnaasium 11
Filipp Keks Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Sergei Ledvanov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Anti Sullin Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium12
Martin Laak Tartu Herbert Masingu Gümnaasium 11
Henri Lakk Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Mihkel Kree Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Siim Karus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Taimo Peelo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Toomas Laasik Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Jaanus Uri Tartu Kivilinna Gümnaasium 12
Aare Vesi Tartu Tamme Gümnaasium 12
Martin Paljak Tartu Täiskasvanute Gümnaasium
Svjatoslav Agejenko Tartu Tööstuskool I-01
Viljar Roosimaa Tartu Tööstuskool I-01
Deivid Pugal Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12
Martin Pettai Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12
Mihkel Rähn Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12
Steve Perkson Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12

Piirkondlikul voorul saab osaleda järgmistes kohtades:
Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12) kogunemisega kell 11.00;
Tallinnas Pedagoogikaülikoolis (Narva mnt. 25 ruum nr. 419; informaatika osakond) kogunemisega kell 10.00;
Viljandis Maagümnaasiumis (Uueveski 1) kogunemisega kell 10.00;
Kohtla-Järvel Ahtme Gümnaasiumis (Altserva 6) kogunemisega kell 10.00;
Narvas Pähklimäe Gümnaasiumis (Pähklimäe 3) kogunemisega kell 10.00;
Pärnu Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21) kogunemisega kell 10.00;
Nõos Reaalgümnaasiumis (Hariduse 3) ja Kuressaares Saaremaa Ühisgümnaasiumis (Hariduse 13).

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kus võistelda.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581