Eesti koolinoorte 50. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsus:


Informaatikaolümpiaadi piirkonnavooru ja 09.11.2002 toimunud lahtise programmeerimisvõitluse tulemuste põhjal otsustas olümpiaadikomisjon kutsuda
01. - 02.03.03. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

Nimi Kool Klass
Garbar, Kirill Ahtme Gümnaasium 11
Lissitsin, Aleksei Ahtme Gümnaasium 12
Nikiforov, Aleksandr Ahtme Gümnaasium 9
Sidorin, Mihhail Ahtme Gümnaasium 8
Žukov, Dmitri Ahtme Gümnaasium 11
Motšjonov, Aleksandr Kohtla-Järve 3. Keskkool 12
Krainjukov, Juri Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Torga, Joonatan Kuressaare Õhtukeskkool 12
Bumagin, Aleksei Narva Humanitaargümnaasium 11
Jakovlev, Vassili Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Perov, Vitali Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Stsenov, Gleb Narva Pähklimäe Gümnaasium 10
Kruuse, Karl Nõo Põhikool 9
Altpere, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 10
Lorvi, Imre Nõo Reaalgümnaasium 12
Paas, Aivo Nõo Reaalgümnaasium 10
Raudsepp, Mart Nõo Reaalgümnaasium 12
Pullerits, Peep Otepää Gümnaasium 9
Last, Kalle Paide Gümnaasium 12
Muromägi, Avo Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Palok, Gert Pärnu Koidula Gümnaasium 9
Kvell, Alar Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11
Metsanurk, Erki Saaremaa Ühisgümnaasium 10
Pärna, Toomas Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Linnap, Mattias Tallinna 21. Kool 10
Mangus, Mikk Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium 11
Riet, Ago-Erik Tallinna Inglise Kolledž 12
Matvejev, Juri Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 11
Morozov, Jevgeni Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasium 12
Ainsaar, Siim Tallinna Reaalkool 10
Andra, Marius Tallinna Reaalkool 10
Kirikal, Lauri Tallinna Reaalkool 10
Rebane, Ott Tallinna Reaalkool 10
Todurov, Elmo Tallinna Reaalkool 11
Vajakas, Jaan Tallinna Reaalkool 10
Hera, Viljar Tallinna Saksa Gümnaasium 12
Jänes, Jürgen Tallinna Saksa Gümnaasium 12
Keks, Filipp Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Košik, Oleg Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Agafonova, Anna Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
Gainullin, Pjotr Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
Laak, Martin Tartu Täiskasvanute Gümnaasium 12
Jänes, Henri Tartu Herbert Masingu Kool 12
Aru, Juhan Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Kree, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Pajusalu, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Paljak, Martin Tartu Täiskasvanute Gümnaasium 12
Mahler, Mahler Türi Gümnaasium 11
Pink, Madis Türi Majandusgümnaasium 8
Aru, Karel Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
Kalda, Kaido Viljandi Maagümnaasium 12
Tikk, Toomas Viljandi Maagümnaasium 11
Ainla, Tanel Viljandi Paalalinna Gümnaasium 10

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda hiljemalt 26. veebruariks k.a. teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kas vajate majutust.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581