Informaatikaolümpiaadi piirkonnavoorule (25.01.03) kutsutud


50. täppisteaduste olümpiaadi informaatikakomisjoni otsusega on informaatika- olümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal 25.01.03. toimuvale piirkonnavoorule kutsutud järgmised õpilased:

NimiKoolKlass
Garbar, Kirill Ahtme Gümnaasium 11
Lissitsin, Aleksei Ahtme Gümnaasium 12
Nikiforov, AleksandrAhtme Gümnaasium 9
Sidorin, Mihhail Ahtme Gümnaasium 8
Sulin, Juri Ahtme Gümnaasium 11
Žukov, Dmitri Ahtme Gümnaasium 11
Motšjonov, Aleksandr Kohtla-Järve 3. Keskkool 12
Kaljužnõi, Vladislav Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11
Krainjukov, Juri Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Torga, Joonatan Kuressaare Õhtukeskkool 12
Bumagin, Aleksei Narva Humanitaargümnaasium 11
Jakovlev, Vassili Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Perov, Vitali Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Stsenov, Gleb Narva Pähklimäe Gümnaasium 10
Tšugunnikov, Andrei Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Kruuse, Karl Nõo Põhikool 9
Altpere, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 10
Kahar, Andres Nõo Reaalgümnaasium 11
Kopli, Raigo Nõo Reaalgümnaasium 12
Lorvi, Imre Nõo Reaalgümnaasium 12
Paas, Aivo Nõo Reaalgümnaasium 10
Paks, Markus Nõo Reaalgümnaasium 11
Raudsepp, Mart Nõo Reaalgümnaasium 12
Pullerits, Peep Otepää Gümnaasium 9
Last, Kalle Paide Gümnaasium 12
Aasa, Ando Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Lilleleht, Ivo Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Muromägi, Avo Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Palok, Gert Pärnu Koidula Gümnaasium 9
Kvell, Alar Pärnu Sütevaka HG 11
Repän, Taavi Rõngu Keskkool 6
Metsanurk, Erki Saaremaa Ühisgümnaasium 10
Nõu, Kalvi Saaremaa Ühisgümnaasium 10
Pärna, Toomas Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Linnap, Mattias Tallinna 21. Keskkool 10
Mangus, Mikk Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium 11
Riet, Ago-Erik Tallinna Inglise Kolledž 12
Matvejev, Juri Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 11
Morozov, Jevgeni Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasium
Kirikal, Lauri Tallinna Reaalkoo 11
Ainsaar, Siim Tallinna Reaalkool 10
Allik, Erik Tallinna Reaalkool 11
Andra, Marius Tallinna Reaalkool 10
Leitaru, Erki Tallinna Reaalkool 11
Niitsoo, Margus Tallinna Reaalkool 10
Rebane, Ott Tallinna Reaalkool 10
Tiko, Andres Tallinna Reaalkool 12
Todurov, Elmo Tallinna Reaalkool 11
Vajakas, Jaan Tallinna Reaalkool 10
Hera, Viljar Tallinna Saksa Gümnaasium 12
Jaakre, Eero Tallinna Saksa Gümnaasium 11
Jänes, Jürgen Tallinna Saksa Gümnaasium 12
Agafonova, Anna Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
Gainullin, Pjotr Tallinna Tõnismäe Reaalkool 10
Keks, Filipp Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Košik, Oleg Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Jänes, Henri Tartu Herbert Masingu Kool 12
Aru, Juhan Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Kree, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Pajusalu, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Vaigu, Aigar Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Paljak, Martin Tartu Täiskasvanute Gümnaasium 12
Laak, Martin Tartu Täiskasvanute Gümnaasium 12
Mahler, Margus Türi Gümnaasium 11
Pink, Madis Türi Majandusgümnaasium 8
Tago, Martin Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
Viilup, Siim Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
Kalda, Kaido Viljandi Maagümnaasium 12
Tikk, Toomas Viljandi Maagümnaasium 11
Ainla, Tanel Viljandi Paalalinna Gümnaasium 10

Vastavalt olümpiaadi üldjuhendile on piirkonnavoorul võimalik osaleda ka nendel õpilastel, kes mingil mõjuval põhjusel ei saanud koolivoorul osaleda. Selleks palun võtta ühendust alltoodud aadressil või telefonil.

Piirkondlikul voorul saab osaleda järgmistes kohtades:
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12) kogunemisega kell 11.00;
Tallinna Pedagoogikaülikoolis (Narva mnt. 25 ruum nr. 419; informaatika osakond) kogunemisega kell 10.00;
Viljandi Maagümnaasiumis (Uueveski 1) kogunemisega kell 10.00;
Kohtla-Järvel Ahtme Gümnaasiumis (Altserva 6) kogunemisega kell 10.00;
Narva Humanitaargümnaasiumis (Kangelaste pst. 32) kogunemisega kell 10.00;
Paide Gümnaasiumis (Aiavilja 3) kogunemisega kell 10.00;
Pärnu Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21) kogunemisega kell 10.00;
Nõo Reaalgümnaasiumis (Hariduse 3) ja Kuressaares Saaremaa Ühisgümnaasiumis (Hariduse 13).

Osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kus võistelda.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert
TTkool tel: (07) 375 581