Informaatikaolümpiaadi piirkonnavoorule (18.12.04) kutsutud


1. Informaatikaolümpiaadi komisjoni otsusega on informaatikaolümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal 18.12.04. toimuvale piirkonnavoorule kutsutud järgmised õpilased:

Algajate rühmas:

NimiKoolKlass
Karabut, Viktor Ahtme Gümnaasium 8
Sidorin, Mihhail Ahtme Gümnaasium 10
Sarjas, Janek Kehtna MTK III
Karpov, Artjom Kohtla-Järve 3.Keskkool 10
Jefimov, Dmitri Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Mazin, Sergei Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Pivovar, Grigori Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Sorokin, Aleksei Narva 6. Kool 11
Smirnov, Dmitri Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Štšenov, Gleb Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Adari, Mirko Nõo Reaalgümnaasium 11
Talvik, Tõnn Nõo Reaalgümnaasium 10
Janson, Eero Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Kvell, Urmas Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Lehtmets, Meelis Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Talviste, Riivo Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Repän, Taavi Rõngu Keskkool 8
Alev, Üllar Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Nõu, Kalvi Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Kuritsin, Leonid Sillamäe Kannuka Kool 12
Murašev, Daniil Sillamäe Kannuka Kool 12
Zahharov, Vladimir Sillamäe Kannuka Kool 11
Gorjatsev, Jaroslav Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 11
Lapuškin, Mihhail Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Narut, Mihhail Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Romanov, Roman Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Tšitšejev, Maksim Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Jüris, Tanel Tallinna Reaalkool 11
Kaldamäe, Lauri Tallinna Reaalkool 11
Klanberg, Indrek Tallinna Reaalkool 10
Kolde, Kristjan Tallinna Reaalkool 12
Leisalu, Oliver Tallinna Reaalkool 10
Lillemets, Rauni Tallinna Reaalkool 10
Rei, Marek Tallinna Reaalkool 12
Rätsep, Tiit Tallinna Reaalkool 11
Vigonski, Simon Tallinna Reaalkool 11
Võsandi, Lauri Tallinna Reaalkool 10
Agafonova, Anna Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Jaaniso, Erik Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Mägi, Steve Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Nummert, Kaarel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Raag, Rasmus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Savolainen, Martti Türi Gümnaasium 12
Jallai, Konstantin Valga Vene Gümnaasium 11
Rutšeikov, Jevgeni Valga Vene Gümnaasium 12
Aru, Karel Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Käära, Maido Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Pius, Einar Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Raud, Madis Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Viilup, Siim Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Pertel, Hardi Vändra Gümnaasium 7

Edasijõudnute rühmas:

NimiKoolKlass
Nikiforov, Aleksandr Ahtme Gümnaasium 11
Altpere, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 12
Laanisto, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 11
Paas, Aivo Nõo Reaalgümnaasium 12
Pink, Madis Nõo Reaalgümnaasium 10
Metsanurk, Erki Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Linnap, Mattias Tallinna 21. Kool 12
Korsunski, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11
Ainsaar, Siim Tallinna Reaalkool 12
Andra, Marius Tallinna Reaalkool 12
Niitsoo, Margus Tallinna Reaalkool 12
Vajakas, Jaan Tallinna Reaalkool 12
Kääp, Jaanus Tallinna Tehnikagümnaasium 10
Raudsepp, Marti Tallinna Tehnikagümnaasium 12
Borissov, Jefim Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Kruuse, Karl Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Pajusalu, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Petmanson, Timo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Tooming, Laur Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Raud, Siim Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Ainla, Tanel Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12

2. Informaatikaolümpiaadi komisjon otsustas lubada piirkonnavoorul osalema järgmised õpilased:
Lenno Nagel (Tallinna Reaalkool), Vitali Avanessov (Ahtme Gümnaasium), Gert Palok (Pärnu Koidula Gümnaasium), Jevgeni Borozna (Tallinna Läänemere Gümnaasium), Rivo Laks (Pärnu Ühisgümnaasium), Anti Torp (CRJG), Vitali Perov (Narva Pähklimäe Gümnaasium), Savinõhh Aleksander (Narva Joala Kool), kes mõjuvatel põhjustel ei saanud koolivoorus osaleda.

* Olümpiaadi üldjuhendi järgi on piirkonnavoorul võimalik osaleda ka nendel õpilastel, kes mingil mõjuval põhjusel ei saanud koolivoorul osaleda. Selleks palun võtta ühendust alltoodud aadressil või telefonil.

Piirkonnavoorul saab osaleda järgmistes kohtades:
Tartus Hugo Treffneri Gümnaasiumis (Munga 12) kogunemisega kell 11.00;
Tallinnas Pedagoogikaülikoolis (Narva mnt. 25 ruum nr. 419; informaatika osakond) kogunemisega kell 10.00;
Viljandis Paalalinna Gümnaasium (Paala tee 46) kogunemisega kell 10.00;
Kohtla-Järvel Ahtme Gümnaasiumis (Altserva 6) kogunemisega kell 10.00;
Narvas Pähklimäe Gümnaasiumis (Pähklimäe 3) kogunemisega kell 10.00;
Pärnus Koidula Gümnaasiumis (Metsa 21) kogunemisega kell 10.00;
Nõo Reaalgümnaasiumis (Hariduse 3) ja
Kuressaares Saaremaa Ühisgümnaasiumis (Hariduse 13).

Osavõtjatel palume registreeruda hiljemalt 16.detsembril k.a. teatades oma nime, kooli, klassi, millist prg.-keelt/keskkonda kasutate, mis keeles (E/V) soovite ülesandeid ja kus võistelda.

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee

Õnne Nummert tel: 55 19 703