Õppesessioon-valikvõistlus
BOI'07 Eesti võistkonna kandidaatidele

3.-4.märts 2007, Tartu


3.-4. märtsil 2007 toimub Tartus õppesessioon-valikvõistlus Balti informaatika-olümpiaadi BOI'07 (24.-28.aprill Güstrow, Saksamaa) ja rahvusvahelise informaatikaolümpiaadi IOI'07 (15.-22.august, Horvaatia) võistkondade väljaselgitamiseks.

Õppetöö toimub mõlemal päeval TÜ matemaatika-informaatikateaduskonna õppehoones Liivi tn.2. Osavõtjate kogunemine 3. märtsil kell 10.45-11.00.

Võistkonna kandidaadid kindlustatakse toitlustuse ja majutusega, vastavad kulud katab TÜ Teaduskool riigieelarve summadest. Valikvõistlusele sõidu kulusid TÜ Teaduskool kinni ei maksa, need tuleb osavõtjatel endil kanda (sõidupiletite hüvitamiseks soovitame toetust paluda oma koolist).

Sessioonil/valikvõistlusel osalemisest (ja kas vajate majutust) palume teatada Ahto Truule ( ahto.truu@ut.ee).


AJAKAVA

Laupäev, 3.märts (Liivi 2)

10:45 - 11:00 -- kogunemine, registreerumine, Liivi tn õppehoone fuajees
11:00 - 13:00 -- graafialgoritmid (Margus Niitsoo), aud.202
13:00 - 14:00 –- lõuna, Kotka Kelder
14:00 - 16:00 -- kombinatoorika (Ahto Truu), aud.202
16:00 - 18:00 -- Linuxi praktikum, arvutiklass 205
18:00 - 19:00 -- õhtusöök, Kotka Kelder

Pühapäev, 4.märts (Liivi 2)

10:00 - 15:00 -- valikvõistlus, arvutiklass 205
15:00 - 16:00 –- lõuna, Kotka Kelder
16:00 - 16:30 -- BOI koondise instrueerimine



BOI valikvõistlusele kutsutud õpilaste nimekiri:

Eesnimi Perekonnanimi Kool Klass
Johannes Heinsoo Tartu Kivilinna Gümnaasium 11
Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium 10
Indrek Klanberg Tallinna Reaalkool 12
Ilja Kuzovkin Tartu Puðkini Gümnaasium 12
Jaanus Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 12
Ardi Loot Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Taavi Lõoke Tallinna Reaalkool 11
Margus Ojanurme Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Hardi Pertel Vändra Gümnaasium 9
Madis Pink Nõo Reaalgümnaasium 12
Jaagup Repän Rõngu Keskkool 7
Taavi Repän Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Martin Saks Tallinna Reaalkool 10
Indrek Sünter Tartu Kivilinna Gümnaasium 11
Lauri Taaleð Nõo Reaalgümnaasium 10
Ott Tinn Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Martin Valgur Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11