2004.-2005. õppeaasta

Koolivooru korraldajatena registreerunud koolid

Seisuga 19. november 2004


KoolKontaktisikE-postTelefon
Ahtme GümnaasiumOlga Anisimovaolgaanisimova@hotmail.com55584190
Hugo Treffneri GümnaasiumHarry Seppharry@htg.tartu.ee746 1715
Kehtna MTKVäino Liimannvainol@hotmail.com564 95361
Kohtla-Järve Tammiku GümnaasiumTatjana Gromovatammikug@mail.ee336 8952
Narva Pähklimäe GümnaasiumTatjana Saukovait@pahklimae.edu.ee356 9832
Nõo ReaalgümnaasiumPaul Juurikpaul@nrg.tartu.ee745 5293
Pärnu Koidula GümnaasiumUrmas Palmaruurmas@koidulag.edu.ee 44 27433
Sillamae Kännuka Kool Svetlana Staškevitš stash_sveta@mail.ru392 5027
Tallinna Läänemere Gümnaasium Deniss Somovdeniss.somov@mail.ee 559 00264
Tallinna Mustamäe ReaalgümnaasiumVera Tsertilinainfojuht@mreal.tln.edu.ee6522 533
Tallinna ReaalkoolAnne Tiitsanne.tiits@real.edu.ee699 2023
Türi GümnaasiumLaine Aluojalaine@tyrigy.tyri.ee274 092
Valga Vene GümnaasiumIgor Jallaivalgavg@estpak.ee56 634269
Viljandi Paalalinna GümnaasiumMargit Nerman margit@vpg.vil.ee 043 44 013
Viljandi CRJGMarika Anissimov marika@crjg.vil.ee
Vändra GümnaasiumJaak Valgevälijaak@vandra.ee56 641206

Võistluse algus laupäeval 20.11. kell 10.00 kui kohapeal ei ole kokku lepitud teisiti.