Koolivooru korraldajatena registreerunud koolid

2006.-2007. õppeaasta


Seisuga 08. november 2006 on koolivooru korraldamisest teatanud järgmised koolid:

KoolKontaktisikE-postTelefon
Ahtme GümnaasiumOlga Anisimovaolgaanisimova@hotmail.com 
Narva Joala KoolVladimir Runinvladimir@joala.edu.ee3562872
Nõo ReaalgümnaasiumPaul Juurikpaul@nrg.tartu.ee5518348
Sillamäe Kannuka Kool Svetlana Staškevitšstash_sveta@mail.ru  
Tallinna Mustamäe ReaalgümnaasiumVera Tsertilinatsertilina@hot.ee6522533
Tallinna ReaalkoolKrete Jalakaskrete.jalakas@real.edu.ee 
Tartu Annelinna GümnaasiumAnatoli Dorkindan@annelinn.edu.ee5266694
Tartu Hugo Treffneri GümnaasiumHeivo Kikkataloheivo@htg.tartu.ee7461715
Vändra GümnaasiumJaak Valgevälijaak@vandra.ee56641206
Pärnu Koidula GümnaasiumUrmas Palmaruurmas@koidulag.edu.ee 4427433

Võistluse algus laupäeval, 18.novembril kell 10.00, kui kohapeal ei ole kokku lepitud teisiti.

NB! Palume ka kõigil teistel koolivooru korraldavatel koolidel registreeruda niipea kui võimalik TÜ teaduskooli telefonil 7375580 või e-mailil kart.saarsen@ut.ee

Täiendavat infot koolivooru sisu ja läbiviimise üksikasjade kohta saab informaatikaolümpiaadi žürii esimehelt Ahto Truult (e-mail ahto.truu@ut.ee, tel 5175876).