Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

XLIII, 28. märts 1996. a.

Lõppvooru vanema rühma tulemused


Kokku võttis vanemas rühmas võistlusest osa 34 õpilast. Tabelis on toodud ainult nullist erinevad tulemused. Tabelis on kasutatud lühendid K -- Koht, S -- Summa ja A -- Auhind.


K

Nimi

Kool

Klass

1

2

3

S

A

1

Magnus Hiie

Tallinna Järveotsa Keskkool

12

7

35

40

82

I

2

Kristo Kuusküll

Nõo Reaalgümnaasium

11

5

25

40

70

II

3

Markko Paas

Nõo Reaalgümnaasium

12

-

25

40

65

II

4

Ilja Tšahhirov

Tallinna 53. Keskkool

12

7

-

40

47

III

5

Rainer Paat

Nõo Reaalgümnaasium

11

19.5

25

-

44.5

III

6

Vjatšeslav Truškin

Tallinna Tõnismäe Reaalkool

12

13.5

29

-

42.5

III

7

Üllar Hannus

Nõo Reaalgümnaasium

11

-

-

40

40

III

8

Oleg Mürk

Tartu 13. Keskkool

11

11.5

25

-

36.5

III

9

Andres Lips

Viljandi Jakobsoni Gümnaasium

12

0

-

34

34

III

10

Andrei Errapart

Nõo Reaalgümnaasium

12

7

25

0

32

III

11

Katri Saar

Nõo Reaalgümnaasium

12

9

20

2

31

III

12

Aivo Kalu

Viljandi Jakobsoni Gümnaasium

12

1

-

28

29

 

13

Kristjan Rummel

Tallinna Reaalkool

11

2

-

24

26

 

14

Igor Bljahhin

Pähklimäe Gümnaasium

12

11.5

10

-

21.5

 

15

Aleksandr Koltakov

Narva Humanitaargümnaasium

12

0

20

-

20

 

15

Valdo Vaarik

Hugo Treffneri Gümnaasium

12

-

20

-

20

 

17

Aleksei Kirillov

Jõhvi 3. Keskkool

12

-

10

7

17

 

18

Oleg Podprigorštšuk

Tallinna Mustamäe Reaalkool

12

-

15

-

15

 

19

Aare Vilgota

Nõo Reaalgümnaasium

11

0

5

8

13

 

20

Tanel Linnas

Hugo Treffneri Gümnaasium

11

2.5

0

8

10.5

 

21

Roman Podobedov

Narva 12. Keskkool

11

0

10

-

10

 

22

Olavi Hütt

Võru 1. Keskkool

12

9.5

-

-

9.5

 

23

Lainer Laurent

Kolga Keskkool

11

9

-

-

9

 

24

Indrek Mandre

Tallinna Tehnikagümnaasium

11

0

-

8

8

 

24

Toomas Hinnosaar

Nõo Reaalgümnaasium

11

8

0

-

8

 

26

Martti Taremaa

Nõo Reaalgümnaasium

 

7.25

-

0

7.25

 

27

Lauri Anton

Nõo Reaalgümnaasium

11

3

-

2

5

 

28

Leonid Malikov

Tallinna Mustamäe Reaalkool

11

3

-

-

3

 

29

Alex Potov

Tallinna Mustamäe Reaalkool

11

1

-

-

1

 


Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 01.04.1999. a.