Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

XLIV, 1996.-1997. õppeaasta

Lõppvooru vanema rühma tulemused


Koht

Nimi

Kool

Klass

1

2

3

Kokku

1

Oleg Mürk Tartu 13. Keskkool

12

18

30

40

88

2

Roman Podobedov Narva Joala kool

12

22

21

40

83

3

Kristo Kuusküll Nõo Reaalgümnaasium

12

12

30

40

82

4

Meelis Kull Miina Härma Gümnaasium

11

4

30

40

74

5

Lauri Lubi Pärnu Ühisgümnaasium

11

 

30

40

70

6

Kristjan Rummel Tallinna Reaalkool

12

 

30

40

70

7

Jaanus Kase Tallinna Inglise Kolledz

11

 

29

40

69

8

Tanel Linnas Hugo Treffneri Gümnaasium

12

8

21

40

69

9

Toomas Hinnosaar Nõo Reaalgümnaasium

12

0

25

40

65

10

Üllar Hannus Nõo Reaalgümnaasium

12

 

20

40

60

11

Nikita Salnikov Narva Pähklimäe Gümnaasium

11

 

19

40

59

12

Rainer Paat Nõo Reaalgümnaasium

12

12

5

40

57

13

Jaak Pruulmann Hugo Treffneri Gümnaasium

11

10

7

40

57

14

Imre Lumiste Hugo Treffneri Gümnaasium

12

10

18

24

52

15

Pavel Vähhi Tallinna Juhkentali Gümnaasium

11

10

 

40

50

16

Andrei Gapejev Tartu 13. Keskkool

11

4

6

40

50

17

Andres Soolo C R Jakobsoni Gümnaasium

11

0

30

19

49

18

Viljar Vahter Paide Gümnaasium

12

 

19

28

47

19

Rait Kapp Nõo Reaalgümnaasium

11

 

7

35

42

20

Jevgeni Ivanov Narva Pähklimäe Gümnaasium

11

0

12

28

40

21

Karli Grünberg Nõo Reaalgümnaasium

11

4

8

28

40

22

Nigul Olspert Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium

11

   

40

40

23

Marti Taremaa Nõo Reaalgümnaasium

12

 

20

19

39

24

Aare Vilgota Nõo Reaalgümnaasium

12

10

28

 

38

25

Indrek Mandre Tallinna Tehnikagümnaasium

12

0

18

20

38

26

Tarmo Toom Nõo Reaalgümnaasium

12

0

13

20

33

27

Dmitri Lepp Tartu 13. Keskkool

11

9

22

 

31

28

Vigen Issahhanjan Narva Pähklimäe Gümnaasium

11

 

9

20

29

29

Lauri Anton Nõo Reaalgümnaasium

12

2

27

 

29

30

Jegor Podpovedkin Narva Pähklimäe Gümnaasium

11

18

10

0

28

31

Allan Berg Parksepa. Keskkool

11

 

24

 

24

32

Madis Männi Pärnu Koidula Gümnaasium

12

14

10

 

24

33

Mart Anton Hugo Treffneri Gümnaasium

12

 

11

 

11

34

Veiko Rütter Tallinna Järveosa. Keskkool

11

0

0

0

0

35

Madis Ohaka Tallinna Tehnikagümnaasium

11

 

0

 

0


Palume saata kõik küsimused aadressilttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 01.04.1999. a.