Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

06. detsember 1997. a.

Koolivooru vanema rühma tulemused


Informaatikaolümpiaadi II voorule (7.02.98) on kutsutud kõik õpilased, kes said koolivoorul või informaatika lahtisel võistlusel vähemalt 15 punkti. Mõnes koolis ei olnud võimalik vooru 6. detsembril korraldada ja seal tehti 16. detsembril uute ülesannetega. Nende õpilaste tulemuste tabel on toodud allpool. Tabelites on näidatud kõik need, kes said vähemalt 3 punkti.


Nimi Kool Klass 1 2 3 Kokku
Devadze, Sergei Sillamäe 3. Keskkool 11 30 30 36 96
Salnikov, Nikita Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 30 30 35 95
Avanessov, Sergei Jõhvi Vene Gümnaasium 11 30 30 33 93
Massalõgin, Viktor Kohtla-Järve Vene Gümnaasium 11 30 30 31 91
Sarv, Jaak Gustav Adolfi Gümnaas 12 30 25 34 89
Vasser, Meelis   11 30 23 35 88
Karpištšenko, Andre Pärnu Koidula Gümnaasium 12 30 30 25 85
Olev, Meelis Viljandi Maagümnaasium 11 30 15 40 85
Repinski, Margus Ahtme Gümnaasium 11 30 20 35 85
Legonkov, Ahti Nõo Reaalgümnaasium 12 30 30 23 83
Soolo, Andres C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12 30 30 20 80
Isahhanjan, Vigen Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 30 30 16 76
Tint, Hando Rakvere Gümnaasium 11 20 20 36 76
Grünberg, Karli Nõo Reaalgümnaasium 12 30 30 11 71
Gapejev, Andrei Tartu Annelinna Gümnaasium 11 30 15 25 70
Sabre, Vahur Nõo Reaalgümnaasium 12 25 10 33 68
Boriskin, Maksim Ahtme Gümnaasium 11 30 25 11 66
Paulus, Alari Viljandi Maagümnaasium 11 0 30 34 64
Tšaštšin, Vladimir Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 30 0 33 63
Repinski, Urmas Ahtme Gümnaasium 11 30 20 11 61
Berg, Allan Parksepa Keskkool 12 30 30 0 60
Kitsik, Ahti Parksepa Keskkool 11 30 30 0 60
Ohaka, Madis Tallinna Tehnikagümnaasium 12 30 30 0 60
Trolla, Elmo Võru 1. Keskkool 11 30 30 0 60
Ivanov, Jevgeni Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 30 5 23 58
Lepp, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 11 30 10 18 58
Koplus, Andero Pärnu Koidula Gümnaasium 12 25 30 0 55
Ottis, Rain Nõo Reaalgümnaasium 12 20 10 18 48
Velka, Toomas Nõo Reaalgümnaasium 12 30 0 15 45
Pääsukene, Priit Nõo Reaalgümnaasium 12 5 0 38 43
Podpovedkin, Jegor Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 30 10 0 40
Korobeinik, Andrei Pärnu Vene Gümnaasium 12 30 0 8 38
Smirnov, Vadim Kohtla-Järve Vene Gümnaasium 11 5 5 28 38
Šitov, Sergei Sillamäe 5. Keskkool 11 0 30 8 38
Kapp, Rait Nõo Reaalgümnaasium 12 30 5 0 35
Mitt, Alar Pärnu Koidula Gümnaasium 11 0 10 23 33
Vassin, Aleksandr Pärnu Vene Gümnaasium 12 25 0 6 31
Vähk, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 12 0 5 26 31
Antsi, Ivo Nõo Reaalgümnaasium 11 30 0 0 30
Kaiv, Kristo Nõo Reaalgümnaasium 11 30 0 0 30
Oras, Jaan Võru 1. Keskkool   30 0 0 30
Petrov, Maksim Sillamäe 3. Keskkool 12 25 5 0 30
Uibo, Ivar Alatskivi Keskkool   30 0 0 30
Aleksandrov, Boriss Ahtme Gümnaasium 12 0 0 29 29
Haljasmets, Alvar Nõo Reaalgümnaasium 11 0 5 24 29
Kaur, Kaiko Viljandi Maagümnaasium 11 25 0 0 25
Kuhi, Kristjan Viljandi Maagümnaasium 11 0 0 25 25
Kutuzov, Andrei Ahtme Gümnaasium 12 0 0 25 25
Parv, Mati Alatskivi Keskkool 11 25 0 0 25
Roos, Jan Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11 25 0 0 25
Tšikejev, Jevgeni Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 0 25 0 25
Koosel, Raul Viljandi Maagümnaasium 11 0 20 4 24
Mutso, Mait Gustav Adolfi Gümnaas 11 20 0 0 20
Gurjanov, Juri Narva Kesklinna Kool 12 0 0 18 18
Olspert, Nigul Gustav Adolfi Gümnaas 12 15 0 0 15
Tsvetkov, Vassili Tartu Slaavi Gümnaasium 11 15 0 0 15
Ross, Ingmar Nõo Reaalgümnaasium 12 0 0 13 13
Klanberg, Mart Tallinna Tehnikagümnaasium 12 0 10 0 10
Mee, Viljar Pärnu Ühisgümnaasium   0 0 8 8
Jõgi, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 12 5 0 0 5
Niine, Tanel Võru 1. Keskkool 12 0 5 0 5
Lasn, Jürgen Pärnu Ühisgümnaasium   0 4 0 4
Žirnov, Aleksei Narva Kesklinna Kool 12 0 0 4 4

16. detsember 1997. a.

Koolivooru vanema rühma tulemused


Nimi Kool Klass 1 2 3 Kokku
Vähhi, Pavel Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12 15 40 30 85
Lõhmus, Lenar   11 0 40 30 70
Mirme, Sander     0 40 30 70
Runnel, Klaus-Eduard     0 40 30 70
Kull, Meelis Miina Härma Gümnaasium 12 0 40 25 65
Pruulmann, Jaak Hugo Treffneri Gümnaasium 12 0 30 30 60
Zinovjev, Jevgeni Tallinna 44. Keskkool 11 0 25 30 55
Hanschmidt, Ardo     15 0 15 30
Järvemaa, Joosep-Georg     0 30 0 30
Sunne, Sergei Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12 0 20 0 20
Petrov Tallinna 44. Keskkool 11 0 10 5 15

Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 28.01.1999. a.