Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

1997.-1998. õppeaasta

Piirkondliku vooru žürii otsus


1. Informaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemuste põhjal otsustas olümpiaadikomisjon kutsuda 14. - 15. märts 1998. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

Tšerepov, Aleksandr Ahtme Gümnaasium

10

Suhnev, Valentin Narva Pähklimäe Gümnaasium

9

Vassilkov, Kirill Narva Pähklimäe Gümnaasium

9

Floren, Alar Nõo Reaalgümnaasium

10

Roos, Martin Nõo Reaalgümnaasium

10

Rajande, Alari Pärnu Koidula Gümnaasium

10

Rask, Marko Pärnu Koidula Gümnaasium

10

Gorjatšev, Ruslan Sillamäe 3. Keskkool

9

Adamson, Sander Tallinna Inglise Kolledž

9

Zolk, Indrek Tallinna Inglise Kolledž

10

Devjatko, Jan Tallinna Tõnismäe Reaalkool

10

Keks, Anton Tallinna Tõnismäe Reaalkool

9

Šarajev, Aleksei Tallinna Tõnismäe Reaalkool

10

Sokolov, Sergei Tartu Annelinna Gümnaasium

10

Paljak, Martin Hugo Treffneri Gümnaasium

10

Pruulmann, Ott Hugo Treffneri Gümnaasium

10

Press, Janek Tartu Karlova Gümnaasium

9

Laak, Martin Tartu Kivilinna Gümnaasium

8

Sammelselg, Veiko Miina Härma Gümnaasium

10

Pettai, Martin C. R. Jakobsoni Gümnaasium

8

Soolo, Endel Viljandi Valuoja Põhikool

9

vanemas vanuserühmas ( 11.- 12. klass)

Kutuzov, Andrei Ahtme Gümnaasium

12

Boriskin, Maksim Ahtme Gümnaasium

11

Repinski, Urmas Ahtme Gümnaasium

11

Seppam, Madis Keila Gümnaasium

12

Soomann, Pertti Kilingi-Nõmme Keskkool

11

Massalõgin, Viktor Kohtla-Järve Vene Gümnaasium

11

Leedjärv, Tõivo Kuusalu Keskkool

11

Kerm, Ilmar Kuusalu Keskkool

11

Issahhanjan, Vigen Narva Pähklimäe Gümnaasium

12

Ivanov, Jevgeni Narva Pähklimäe Gümnaasium

12

Podpovedkin, Jegor Narva Pähklimäe Gümnaasium

12

Salnikov, Nikita Narva Pähklimäe Gümnaasium

12

Tšaštšin, Vladimir Narva Pähklimäe Gümnaasium

12

Grünberg, Karli Nõo Reaalgümnaasium

12

Kaiv, Kristo Nõo Reaalgümnaasium

11

Kapp, Rait Nõo Reaalgümnaasium

12

Legonkov, Ahti Nõo Reaalgümnaasium

12

Berg, Allan Parksepa Keskkool

12

Karpištšenko, Andre Pärnu Koidula Gümnaasium

12

Mitt, Alar Pärnu Koidula Gümnaasium

11

Korobeinik, Andrei Pärnu Vene Gümnaasium

12

Lubi, Lauri Pärnu Ühisgümnaasium

12

Devadze, Sergei Sillamäe 3. Keskkool

11

Šitov, Sergei Sillamäe 5. Keskkool

11

Zinovjev, Jevgeni Tallinna 45. Keskkool

11

Sarv, Jaak Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium

12

Belov, Daniel Tallinna Inglise Kolledž

12

Kase, Jaanus Tallinna Inglise Kolledž

12

Sunne, Sergei Tallinna Juhkentali Gümnaasium

12

Valgeväli, Raido Tallinna Reaalkool

11

Solntsev, Andrei Tallinna Tõnismäe Reaalkool

11

Trofimov, Aleksei Tallinna Tõnismäe Reaalkool

11

Vasser, Meelis Tallinna Ärigümnaasium

11

Gapejev, Andrei Tartu Annelinna Gümnaasium

12

Lepp, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium

12

Vähk, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium

12

Hanschmidt, Ardo Hugo Treffneri Gümnaasium

11

Lõhmus, Lenar Hugo Treffneri Gümnaasium

11

Mirme, Sander Hugo Treffneri Gümnaasium

11

Pruulmann, Jaak Hugo Treffneri Gümnaasium

12

Kull, Meelis Miina Härma Gümnaasium

12

Runnel, Klaus-Eduard Miina Härma Gümnaasium

12

Soolo, Andres C. R. Jakobsoni Gümnaasium

12

Koosel, Raul Viljandi Maagümnaasium

11

Olev, Meelis Viljandi Maagümnaasium

11

Paulus, Alari Viljandi Maagümnaasium

11

2.Olümpiaadikomisjon otsustas kutsuda informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised lahtisel võistlusel (15. november 1997. a.) edukalt esinenud õpilased:

nooremas vanuserühmas (kuni 10. klass)

Rask, Marko Pärnu (Koidula Gümnaasium, 10)

Adamson, Sander (Tallinna Inglise Kolledž, 9)

Zolk, Indrek (Tallinna Inglise Kolledž, 10)

Devjatko, Jan (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 10)

Pettai, Martin (C. R. Jakobsoni Gümnaasium, 8)

Soolo, Endel (Viljandi Valuoja Põhikool, 9)

vanemas vanuserühmas (11.-12. klass)

Berg, Allan (Parksepa Keskkool, 12)

Tint, Hando (Rakvere Gümnaasium, 11)

Zinovjev, Sergei (Tallinna 45. Keskkool, 11)

Valgeväli, Raido (Tallinna Reaalkool, 11)

Levenko, Aleksei (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12)

Solntsev, Andrei (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11)

Vähhi, Pavel (Tallinna Juhkentali Gümnaasium, 12)

Mirme, Sander (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11)

Pruulmann, Jaak (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12)

Kull, Meelis (Miina Härma Gümnaaasium, 12)

Soolo, Andres (C. R. Jakobsoni Gümnaasium, 12)

Olev, Meelis (Viljandi Maagümnaasium, 11)

INFORMAATIKAOLÜMPIAADI lõppvooru orienteeruv ajakava

14. märts, laupäev

9.30 - 11.00 Registreerimine (Vanemuise 46)

11.00 - 12.00 Informaatikaolümpiaadi avamine, instrueerimine

13.00 - 18.00 INFORMAATIKAOLÜMPIAAD

19.00 Olümpiaadiülesannete lahenduste selgitamine

15. märts, pühapäev

9.00 - 14.00 Olümpiaadiülesannete lahenduste testimine

16.00 Olümpiaadi lõpetamine (TÜ Nõukogu saal)

Olümpiaadil osalemiseks on vaja kutsutud õpilastel eelnevalt registreeruda Täppisteaduste koolis hiljemalt 12. märtsiks k.a. teatades oma nime, kooli, klassi, kus õpib; programmeerimiskeele, millist soovib kasutada ja keele (eesti, vene), millises soovib saada ülesanded ning kas vajab majutust.

Täppisteaduste kool tagab olümpiaadi toimumise ajal majutuse ja toitlustamise ainult olümpiaadile kutsutud õpilastele.

Tartus, 25. veebr. 1998. a

Ahto Truu

Informaatikaolümpiaadi žürii esimees

Õnne Nummert Info:

TÜ Täppisteaduste kool telefon: (27) 46 55 81

Informaatikametoodik E-mail: qnne@physic.ut.ee


Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 28.01.1999. a.