Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

07. veebruar 1998. a.

Piirkondliku vooru vanema rühma tulemused


Kokku lahendas 75 õpilast. Välja on toodud 0-st erinevad tulemused.


Nimi Kool Klass 1 2 3 Kokku
Soolo, Andres C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12 30 30 38 98
Solntsev, Andrei Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 18 30 40 88
Pruulmann, Jaak Hugo Treffneri Gümnaasium 12 21 30 36 87
Kull, Meelis Miina Härma Gümnaasium 12 21 24 40 85
Leedjärv, Tõivo Kuusalu Keskkool 11 27 21 37 85
Lepp, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 12 25 21 36 82
Ivanov, Jevgeni Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 15 30 36 81
Lubi, Lauri Pärnu Ühisgümnaasium 12 30 15 36 81
Mirme, Sander Hugo Treffneri Gümnaasium 11 30 15 36 81
Kase, Jaanus Tallinna Inglise Kolledzh 12 21 21 38 80
Mitt, Alar Pärnu Koidula Gümnaasium 11 15 30 34 79
Kaiv, Kristo Nõo Reaalgümnaasium 11 30 12 36 78
Devadze, Sergei Sillamäe 3. Keskkool 11 21 21 35 77
Salnikov, Nikita Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 24 12 40 76
Kapp, Rait Nõo Reaalgümnaasium 12 12 27 36 75
Podpovedkin, Jegor Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 15 24 36 75
Kerm, Ilmar Kuusalu Keskkool 11 15 21 38 74
Gapejev, Andrei Tartu Annelinna Gümnaasium 12 18 18 36 72
Šitov, Sergei Sillamäe 5. Keskkool 11 18 18 36 72
Grünberg, Karli Nõo Reaalgümnaasium 12 27 6 36 69
Legonkov, Ahti Nõo Reaalgümnaasium 12 15 15 38 68
Olev, Meelis Viljandi Maagümnaasium 11 22 6 40 68
Repinski, Urmas Ahtme Gümnaasium 11 18 15 34 67
Sunne, Sergei Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12 27 6 34 67
Vasser, Meelis Tallinna Ärigümnaasium 11 22 9 36 67
Belov, Daniel Tallinna Inglise Kolledz 12 21 15 30 66
Paulus, Alari Viljandi Maagümnaasium 11 24 0 40 64
Sarv, Jaak Gustav Adolfi Gümnaasium 12 0 24 40 64
Isahhanjan, Vigen Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 12 15 36 63
Trofimov, Aleksei Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 12 15 36 63
Tsaštšin, Vladimir Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 21 6 36 63
Zinovjev, Jevgeni Tallinna 45. Keskkool 11 27 0 36 63
Valgeväli, Raido Tallinna Reaalkool 11 6 21 35 62
Runnel, Klaus-Eduard Miina Härma Gümnaasium 12 25 15 18 58
Berg, Allan Parksepa Keskkool 12 21 0 36 57
Soomann, Pertti Kilingi-Nõmme Keskkool 11 21 0 36 57
Hanschmidt, Ardo Hugo Treffneri Gümnaasiu 11 0 18 36 54
Koosel, Raul Viljandi Maagümnaasium 11 12 6 36 54
Lõhmus, Lenar Hugo Treffneri Gümnaasiu 11 18 15 21 54
Kutuzov, Andrei Ahtme Gümnaasium 12 0 15 37 52
Vähk, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 12 15 15 22 52
Boriskin, Maksim Ahtme Gümnaasium 11 19 0 33 52
Karpistsenko, Andre Pärnu Koidula Gümnaasium 12 15 0 36 51
Seppam, Madis Keila Gümnaasium 12 15 0 36 51
Korobeinik, Andrei Pärnu Vene Gümnaasium 12 15 9 26 50
Massalõgin, Viktor Kohtla-Järve Vene Gümnaasium 11 12 0 38 50
Ilumäe, Peeter Gustav Adolfi Gümnaasium 12 15 0 34 49
Pääsukene, Priit Nõo Reaalgümnaasium 12 0 9 39 48
Kitsik, Ahti Parksepa Keskkool 11 9 6 30 45
Ottis, Rain Nõo Reaalgümnaasium 11 0 9 36 45
Repinski, Margus Ahtme Gümnaasium 11 9 18 18 45
Tint, Hando Rakvere Gümnaasium   0 9 36 45
Ulpus, Sergo Gustav Adolfi Gümnaasium 12 0 9 36 45
Vähhi, Pavel Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12 18 21 4 43
Rand, Andres Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11 0 6 36 42
Vasin, Aleksandr Pärnu Vene Gümnaasium 12 15 3 24 42
Bender, Raul Alatskivi Keskkool 12 18 18 0 36
Kuhi, Kristjan Viljandi Maagümnaasium 11 0 0 36 36
Parv, Mati Alatskivi Keskkool 11 0 0 36 36
Tšikejev, Jevgeni Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 0 0 36 36
Antsi, Ivo Nõo Reaalgümnaasium   0 0 33 33
Petrov, Andrei Tallinna 45. Keskkool 11 0 0 28 28
Kaur, Kaiko Viljandi Maagümnaasium 11 24 0 0 24
Normak, Mikk Tallinna Inglise Kolledzh 11 0 24 0 24
Roos, Jan Pärnu Ülejõe Gümnaasium   18 6 0 24
Tsvetkov, Vassili Tartu Slaavi Gümnaasium 12 21 3 0 24
Raudsepp, Aivar Paide Gümnaasium 12 0 15 8 23
Aleksandrov, Boris Ahtme Gümnaasium 12 18 0 3 21
Koplus, Andero Pärnu Koidula Gümnaasium 12 10 10 0 20
Gurjanov, Juri Narva Kesklinna Kool 12 0 3 16 19
Petrov, Maksim Sillamäe 3. Keskkool 12 18 0 0 18
Velka, Toomas Nõo Reaalgümnaasium 12 10 0 0 10

Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 28.01.1999. a.