Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadidid Eesti koolinoorte informaatikaolümpiaadid Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadid Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadid Astronoomiahuvilistele Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadid Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadid Täppisteaduste Kooli informaatikaosakond

15. märts 1998. a.

Lõppvooru vanema rühma tulemused


Vanemas vanuserühmas osales 47 õpilast, siinkohal avaldatud on nullist erinevad tulemused. Tabelis "K" tähistab klassi, "S" -- summat ja "A" -- auhinda.


Nimi Kool K 1 2 3 S A
Vasser, Meelis Tallinna Ärigümnaasium 11 21 25 38 84 I
Sarv, Jaak Gustav Adolfi Gümnaasium 12 12 30 38 80 II
Kull, Meelis Miina Härma Gümnaasium 12 21 20 33 74 III
Berg, Allan Parksepa Keskkool 12 21 15 37 73 III
Lõhmus, Lenar Hugo Treffneri Gümnaasium 11 12 25 33 70 III
Pruulmann, Jaak Hugo Treffneri Gümnaasium 12 9 25 36 70 III
Lepp, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 12 15 10 39 64  
Lubi, Lauri Pärnu Ühisgümnaasium 12 24 15 24 63  
Levenko, Aleksei Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12 27 10 20 57  
Šitov, Sergei Sillamäe 5. Keskkool 11 0 25 32 57  
Kerm, Ilmar Kuusalu Keskkool 11 12 30 14 56  
Soolo, Andres C. R. Jakobsoni Gümnaasium 12 3 15 33 51  
Legonkov, Ahti Nõo Reaalgümnaasium 12 15 3 33 51  
Belov, Daniel Tallinna Inglise Kolledž 12 12 0 35 47  
Soomann, Pertti Kilingi-Nõmme Keskkool 11 12 0 35 47  
Kase, Jaanus Tallinna Inglise Kolledž 12 12 30 0 42  
Koosel, Raul Viljandi Maagümnaasium 11 9 0 32 41  
Olev, Meelis Viljandi Maagümnaasium 11 15 20 5 40  
Podpovedkin, Jegor Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 27 10 0 37  
Salnikov, Nikita Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 9 20 7 36  
Kaiv, Kristo Nõo Reaalgümnaasium 11 0 3 33 36  
Tint, Hando Rakvere Gümnaasium 11 0 10 24 34  
Paulus, Alari Viljandi Maagümnaasium 11 12 20 0 32  
Tšaštšin, Vladimir Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 9 8 13 30  
Vähhi, Pavel Tallinna Juhkentali Gümnaasium 12 0 20 10 30  
Issahhanjan, Vigen Narva Pähklimäe Gümnaasium 12 6 0 23 29  
Mitt, Alar Pärnu Koidula Gümnaasium 11 27 0 0 27  
Devadze, Sergei Sillamäe 3. Keskkool 11 6 20 0 26  
Mirme, Sander Hugo Treffneri Gümnaasium 11 0 25 0 25  
Zinovjev, Jevgeni Tallinna 45. Keskkool 11 3 0 16 19  
Vähk, Dmitri Tartu Annelinna Gümnaasium 12 9 8 0 17  
Seppam, Madis Keila Gümnaasium 12 12 3 0 15  
Repinski, Urmas Ahtme Gümnaasium 11 0 0 15 15  
Runnel, Klaus-Eduard Miina Härma Gümnaasium 12 6 8 0 14  
Valgeväli, Raido Tallinna Reaalkool 11 3 0 10 13  
Leedjärv, Tõivo Kuusalu Keskkool 11 6 5 0 11  
Solntsev, Andrei Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11 6 5 0 11  
Karpištšenko, Andre Pärnu Koidula Gümnaasium 12 6 3 0 9  
Massalõgin, Viktor Kohtla-Järve Vene Gümnaasium 11 9 0 0 9  
Gapejev, Andrei Tartu Annelinna Gümnaasium 12 0 0 7 7  
Boriskin, Maksim Ahtme Gümnaasium 11 6 0 0 6  
Hanschmidt, Ardo Hugo Treffneri Gümnaasium 11 6 0 0 6  
Kapp, Rait Nõo Reaalgümnaasium 12 3 0 0 3  
Korobeinik, Andrei Pärnu Vene Gümnaasium 12 3 0 0 3  

Palume saata kõik küsimused aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 28.01.1999. a.