VARIA

Taivo Raudsaar lõpetas Nõo Keskkooli füüsikaklassi 43 aastat tagasi 1971. a. Ta oli meeldejääv õpilane, suhtleme ikka aeg-ajalt. Taivo õppis Eesti Põllumajanduse Akadeemias metsameheks ja sai elupõliseks tunnustatud metsahoidjaks ja metsakasvatajaks.
4. detsembril sattusime tema algatusel kirjavahetusse, mille väikeste katketega esitan. Eriti meeldivad mulle tema saadetud pildid ja piltide allkirjad.

TERE,
ESIMESENA SAADAN JÕULUTERVITUSE TEILE, ARMASAD AINO JA ENN LIBA!
...Olin selle aasta septembris maksumaksja raha eest Austrias Steiermarki liidumaal sealse erametsandusega tutvumas. Võimas värk, mida nägin. Ei teadnud varem, et ühes Kesk-Euroopa riigis võib nii palju metsa olla ja metsa,- puidu- ning mööblitööstus koguni riigis teisel kohal turismimajanduse järel. Panen manusesse paar pilti.

HEAD JÕULUAEGA
Soovides
Taivo Raudsaar


4. detsember 2013 14:17 kirjutas Enn Liba
Tere.
Olen piisavalt vana, et tunnistada: Sinu tänukiri võttis silma märjaks. ….
Kaasas olevad pildid on head, rõõmustad kuna Sa saad tööd teha.
Pilvepiiri pilt on meeliülendav.
Kui Sa lubad riputan Sinu pildid, muidugi viitega autorile TÜ Teaduskooli Nupuvere füüsika leheküljele, mida ma juba aastaid toodan ja ilmutan iga kuu 6. kuupäeval.
Jätkuvat energiat, optimismi ja südamesoojust!
Enn


Palun riputa. Füüsilist tööd tegime seal nii palju, et tahtsime järgi proovida kuidas sealsetes tingimustes tööd oma käe läbi tunnetades käivad. Olime kahekesi, teine oli üks Saaremaa mees. Palju on Austrias samasugust kui Põhjamaades (s.h. Eesti) , palju on ka nii, et sama probleem on lahendatud teisiti.

Tervitades
Taivo