Esileht

Eesti võistkonnad rahvusvahelistel võistlustel
2006/2007 õ.-a.





Matemaatikavõistlus "Balti tee" 2006:
1.-5.nov.2006 Soomes (Turu)

Võistkonna koosseis:
Ivan Avanessov (Ahtme Gümnaasium, 12. klass)
Jevgeni Martjušev (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12. klass)
Heiki Niglas (Tallinna 37. Keskkool, 11. klass)
Kaarel Nummert (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Nikolai Voitsehhovski (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 12. klass)

Võistkonna juhendajad:
Härmel Nestra (TÜ MTAT teadur) ja Oleg Košik (TÜ magistrant)





III rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad:
3.-12.dets.2006 Brasiilias (Sao Paulo)

Võistkonna koosseis:
Katrin Kalind (Vinni-Pajusti Gümnaasium, 9. klass)
Roland Matt (Tartu Tamme Gümnaasium, 9.klass)
Eha Mäesalu (C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium, 10.klass)
Harri Parker (Nõo Reaalgümnaasium, 10.klass)
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 10.klass)
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium, 10. klass)

Võistkonna juhendajad:
Karin Hellat (TÜ lektor) ja Timo Kikas (TÜ erakorraline teadur)





Euroopa Liidu V loodusteaduste olümpiaad: (meeskondlik võistlus)
25.märts-1.aprill 2007 Saksamaal (Potsdam)

Eesti I võistkond:
Siim-Ilmar Nopri (C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium, 10. klass)
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium, 10. klass)

Eesti II võistkond:
Mark Gimbutas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Andrei Klevtsov (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, 11. klass)
Kristiina Tüür (Saaremaa Ühisgümnaasium, 10. klass)

Võistkondade juhendajad:
Timo Kikas (TÜ teadur), Karin Hellat (TÜ lektor) ja Jaanus Uibu (TÜ magistrant)





Balti XIII informaatikaolümpiaad:
24.-28. aprill 2007 Saksamaal (Güstrow)

Võistkonna koosseis:
Indrek Klanberg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Madis Pink (Nõo Reaalgümnaasium, 12. klass)
Jaagup Repän (Rõngu Keskkool, 7. klass)
Ott Tinn (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Martin Valgur (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass)

Võistkonna juhendajad:
Ahto Truu (WM-data AS tarkvaraarendaja) ja
Andrei Solntsev (HireRight Estonia AS tarkvaraarendaja)





Balti XV keemiaolümpiaad:
27.-29.aprill 2007 Eestis (Tartu)

Võistkonna koosseis:
Andres Laan (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Jörgen Metsik (Tallinna Järveotsa Gümnaasium, 11. klass)
Svetlana Tšupova (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 11. klass)
Andi Kipper (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Ivan Ogibalov (Tallinna 53. Keskkool, 12. klass)
Mihkel Ilisson (Nõo Reaalgümnaasium, 11. klass)
Jekaterina Kirillova (Ahtme Gümnaasium, 11. klass)

Võistkonna juhendajad:
Uno Mäeorg (TÜ dotsent), Jaak Nerut (TÜ doktorant) ja Vladislav Ivaništšev (TÜ magistrant)





Eesti-Soome maavõistlus füüsikas:
30.aprill-2. mai 2007 Eestis (Tallinn)

Võistkonna koosseis:
Aleksandr Bitjukov (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12.klass)
Egon Elbre (Nõo Reaalgümnaasium, 12.klass)
Marko Eltermann (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Aleksei Filippov (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 12.klass)
Fjodor Gainullin (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 11.klass)
Uku Hämarik (Miina Härma Gümnaasium, 11.klass)
Marek Jarkovoi (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Jaan Katus (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Andrei Klevtsov (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, 11.klass)
Holger Kruusla (Pärnu Koidula Gümnaasium, 12.klass)
Andres Laan (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Siim Lepik (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10.klass)
Jevgeni Martjušev (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12.klass)
Stemo Ojavee (C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium, 12.klass)
Kristjan Põder (Pärnu Koidula Gümnaasium, 11.klass)
Priit Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12.klass)
Heino Soo (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10.klass)
Tanel Teinemaa (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Velle Toll (Saaremaa Ühisgümnaasium, 12.klass)
Andreas Valdmann (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass)
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium, 10.klass)

Võistkonna juhendaja: Jaan Kalda (TTÜ KI vanemteadur)





XV rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad:
18.-21.mai 2007 Türgis (Antalya)

Võistkonna koosseis:
Diana Aitai (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium, 12.klass)
Heidy Meriste (Juuru Gümnaasium, 11.klass)

Võistkonna juhendaja: Leo Luks (TÜ FLFI doktorant)





39. rahvusvaheline keemiaolümpiaad:
15.-24.juuli 2007 Venemaal (Moskva)

Võistkonna koosseis:
Andres Laan (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Andi Kipper (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 10. klass)
Ivan Ogibalov (Tallinna 53. Keskkool, 12. klass)

Võistkonna juhendajad:
Uno Mäeorg (TÜ dotsent) ja Vladislav Ivaništšev (TÜ magistrant)





48. rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad:
19.-31. juuli 2007 Vietnamis (Hanoi)

Võistkonna koosseis:
Kairi Kangro (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Toomas Krips (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Heiki Niglas (Tallinna 37. Keskkool, 11. klass)
Kaarel Nummert (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Rauno Siinmaa (Pärnu Koidula Gümnaasium, 10. klass)

Nikolai Voitsehhovski (Narva Pähklimäe Gümnaasium, 12. klass)
Võistkonna juhendajad:
Jan Willemson (TÜ dotsent) ja Mart Abel (TÜ vanemteadur)





38. rahvusvaheline füüsikaolümpiaad:
13.-22.juuli 2007 Iraanis (Isfahan)

Võistkonna koosseis:
Aleksandr Bitjukov (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, 12.klass)
Uku Hämarik (Miina Härma Gümnaasium, 11.klass)
Marek Jarkovoi (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Jaan Katus (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Stanislav Zavjalov (Narva Humanitaargümnaasium, 10.klass)

Võistkonna juhendajad:
Jaan Kalda (TTÜ KI vanemteadur) ja Jaak Kikas (TÜ professor)





18. rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad:
15.-22.juuli 2007 Kanadas (Saskatoon)

Võistkonna koosseis:
Mark Gimbutas (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Eva-Liisa Pärtel (Tallinna Prantsuse Lütseum, 12. klass)
Paula Solvak (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Maarja Soomann (Tapa Gümnaasium, 12. klass)

Võistkonna juhendajad:
Tiit Talpsep (Quattromed AS teadusdirektor) ja Laura Sedman (TÜ magistrant)





V rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad:
31.juuli-4.august 2007 Venemaal (Sankt-Peterburg)

Võistkonna koosseis:
Katre Annert (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Sander Pajusalu (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12.klass)
Mari-Ann Piht (Tallinna Reaalkool, 11.klass)
Ingrid Pärg (Tallinna Inglise Kolledž, 11.klass)

Võistkonna juhendaja: Olga Gerassimenko (TÜ teadur)





19. rahvusvaheline informaatikaolümpiaad:
15.-22. august 2007 Horvaatias (Zagreb)

Võistkonna koosseis:
Indrek Klanberg (Tallinna Reaalkool, 12. klass)
Ardi Loot (Hugo Treffneri Gümnaasium, 10. klass)
Ott Tinn (Hugo Treffneri Gümnaasium, 12. klass)
Martin Valgur (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.klass)

Võistkonna juhendaja:
Ahto Truu ja Heno Ivanov (WM-data AS tarkvaraarendajad)





Baltimaade IX geograafiaolümpiaad:
27.-30.september 2007, Leedus (Druskininkai)

Võistkonna koosseis:
Peeter Kanter (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Ave Lauren (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Kirke Narusk (Tallinna Prantsuse Lütseum, 12.klass)
Hendrick Rang (Tallinna Inglise Kolledž, 12.klass)
Karl Samoson (Tallinna Reaalkool, 12.klass)
Mart Sein (Miina Härma Gümnaasium, 12.klass)
Artur Staškevitš (Tallinna Prantsuse Lütseum, 12.klass)

Võistkonna juhendaja: Ülle Liiber (TÜ lektor)





XII rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad:
29.september-7.oktoober 2007 Ukrainas, Krimmis

Võistkonna koosseis:
Markus-Eerik Horma (Tallinna Reaalkool, 9. klass)
Jonatan Jõks (Tallinna Reaalkool, 11. klass)
Siim Rinken (Hugo Treffneri Gümnaasium, 11. klass)
Erik Tamre (Tallinna Reaalkool, 8. klass)
Eero Vaher (Pärnu Vanalinna Põhikool, 9. klass)

Võistkonna juhendajad:
Jaak Jaaniste (EMÜ dotsent) ja Tõnis Eenmäe (TÜ doktorant)





Matemaatikavõistlus "Balti tee" 2007:
1.-5. november 2007 Taanis (Kopenhaagen)





IV rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad:
2.-11.dets.2007 Taiwan

Võistkond moodustatakse pärast Eesti loodusteaduste olümpiaadi tulemuste selgumist.



Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool